• Motýlci

• Letí motýl v širý svět,
    vybírá si krásný květ.
    Květ pak stvolem sem tam kývá,
    návštěvníků mnoho mívá.
    Večer volá: „Motýlku, máš ustlanou postýlku!
    Brzy ráno přijď si hrát,
    zpívat, taky malovat.
    A celý svět poznávat!

Budova II

Paní učitelka Věra

Vystudovala jsem SPgŠ v Přerově obor vychovatelství a SPgŠ v Kroměříži obor učitelství mateřských škol. Mám dlouholetou praxi v předškolním vzdělávání dětí. V naší MŠ se věnuji logopedické prevenci a individuálně pracuji s dětmi.

Další zálibou je hudební výchova, kterou se snažím dětem předávat hravou a zajímavou formou. Stále mě baví přinášet do vzdělávání inovativní prvky a mým cílem jsou spokojené, usměvavé a „dobře mluvící děti“.

Paní učitelka Lenka

Vystudovala jsem Gymnázium v Otrokovicích a SPgŠ v Kroměříži obor předškolní pedagogika.
      Od roku 1980 pracuji jako učitelka MŠ. Po dobu své pedagogicko-výchovné praxe jsem absolvovala řadu školení a kurzů v rámci DVPP s různým výchovně-vzdělávacím zaměřením. Od roku 2015 se věnuji předškolnímu vzdělávání v MŠ Luční, kde pracuji také jako logopedická asistentka. Dále se věnuji dětem v zájmovém pěvecko-hudebně-pohybovém kroužku „Zpívánky“. Zaměřuji se na prožitkové učení ve spojení s přírodním prostředím a ve své výchovně-vzdělávací práci s dětmi používám alternativní a netradiční metody.

Hlavním mottem mé práce je:

Rozsvěcovat u dětí plamínky vědomostí, dovedností, schopností a návyků tak, aby svítily po celý život!