Naše mateřská škola

• 168 dětí

V každé třídě je 28 dětí, o které se starají vždy 2 pedagogové

• Školní kuchyně

Nově jsme zrekonstruovaly, vybavily školní kuchyni a prostory s ní spojené

• Venkovní zahrada

Máme velkou členitou zahradu, kde jsou děti blízko přírodě

• Hračky

Děti mají k dispozici nepřeberné množství hraček, interaktivních a didaktických pomůcek

• Třídy a přilehlé prostory

Třídy i ostatní prostory mateřské školy jsou barevné, působí vesele a příjemně, jsou světlé a prostorné.
    Nábytek, hrací koutky a veškeré zařízení je vybaveno tak, aby bylo účelné a vyhovovalo pedagogickým a hygienickým normám. Děti tak mohou nerušeně objevovat svůj svět.

Více fotek interiéru
  • Zajímá vás jak to u nás vypadá?

• Zahrada a okolí

Na zahradě je upravovaný trávník a vzrostlé stromy poskytují dětem příjemné zákoutí pro hry. V letních měsících mohou využít dětské brouzdaliště ke koupání nebo si hrát na písku. Výjimkou není ani barevné pryžové hřiště pro jízdu na koloběžkách a míčové hry. Nově byla na školní zahradě zbudována naučná ptačí stezka Ptáci v naší zahradě.

Více fotek okolí školky
    • Mateřská škola vychází a staví na dlouholeté spolupráci se svým zřizovatelem Statutárním městem Zlín, a to zejména v profesní a ekonomické oblasti, což považuji za jednu ze základních oblastí fungování a dalšího rozvoje celého zařízení.

Ředitelka MŠ Mgr. Irena Dufková