• Včeličky

• Včelky bzučí kolem školky,
    prohlíží si celý svět,
    pak na chvilku letí domů,
    každý den se vrací zpět.

Paní učitelka Zuzana

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Kroměříži, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Předškolnímu vzdělávání dětí se věnuji od roku 2007, a to nejdříve jako učitelka v soukromé mateřské škole Kačka ve Zlíně a následně jako učitelka v mateřské škole Milíčova, ve Zlíně – Malenovicích. Do mateřské školy Luční jsem nastoupila po mateřské dovolené v roce 2016. V roce 2015 jsem úspěšně absolvovala kurz primární logopedické prevence.

Práce s malými dětmi a jejich příprava do úspěšného života mě provází celým mým životem, neboť jsem v mé rodině již třetí generací učitelek v mateřské škole.

Paní učitelka Kristýna

Vystudovala jsem SŠPGS ve Zlíně, obor výchova dětí předškolního a mladšího školního věku.

Vzdělávání dětí předškolního věku se věnuji od roku 2015, kdy jsem nejprve pracovala jako asistent pedagoga, později jako učitelka, v Mateřské škole ve Vizovicích. V Mateřské škole Luční pracuji od září roku 2018.

Hlavní myšlenkou, která mě provází, je vzdělávání dětí ve všech oblastech, zaměřuji se tedy na všestranný rozvoj dětí. Mou hlavní doménou je výtvarná a hudební výchova. Snažím se v dětech vybudovat lásku k tvoření a hudebnímu projevu.

Mým přáním je, aby děti navštěvovaly MŠ rády, našly zde své zázemí, pobyt v ní je těšil a cítily se spokojeně.